Julija Vaiči
Visi ieškojimai baigiasi vieną akimirką. Tada, kai pasirenki Šviesą. Ir tampi apsišvietusiuoju. Visi skausmai pradingsta vieną akimirką. Tada, kai atsiveri Meilei. Ir tampi kuriančiuoju.

Įvykiai

Pardavimuose jau g r e i t a i - autorinės Dabarties Atminties Kortos "Numerinė Vienio Valia", 83 vnt.

Individualus Numerologijos mokymosi kursas k i t a i p, įdomiai, smagiai, praktiškai ir užtikrintai. Yra laisvos tik 2 vietos.

U n i k a l i ekspedicinė kelionė į Kipro salą 2019 m. lapkričio mėn. 11 -22 d. pasimatymui su sava Esatimi. Programa, laikas, vieta paruoštos ir laukia Tų, kurios pajaus impulsą priimti Dabarties realybę.

Džiugi naujiena!

Į savo Mokinių tarpą nuo rugsėjo 1 dienos kviečiu du naujus narius. Impulsą perduodu tiems, kurie subrendo rimtam darbui - savęs atminimui ir visa Širdimi nori gyventi tą gyvenimą, dėl kurio ir gimė šioje planetoje. Iš patirties žinau, kad visada atsišaukia tie, susitikimas su kuriais įvyks bet kokiu oru sutartoje vietoje ir laiku. O aš esu tik laidininkas žinojimui perteikti. Ir padarysiu viską, kad taip ir atsitiktų, taktiškai ir etiškai.

Mokymo kursą vieną iš dviejų leidžiama pasirinkti asmeniškai. Apie kursus, jų eigą rasite skyrelyje "Veikla", o visa kita išsami informacija bus suteikta pokalbio metu. Žinutę atsiųskite per skyrelį "Kontaktai".

Kitas labai svarbus įvykis, kuris pasiprašė vyksmo, tai - Dabarties atminties kortos "Numerinė Vienio Valia". Tai autorinis projektas, apjungęs visą būrį kūrybingų, talentingų, laimingų žmonių. Kortų komplektą sudaro 83 kortos, skaičius kurių numerologijoje turi ypatingai tarpusavyje derančią reikšmę. Visos kortos unikalios, turinčios savitą skaičių kalbos perteikimo braižą, sukurtos Meilėje su Šviesa.

Kuom gi ypatingos šios kortos? Pirmiausia, Jos dirba! Tam pakanka net nediduko tikėjimo, ir Jūsų gyvenime prasidės pavasario kaita. Kitas svarbus momentas- šiose kortose atsakymas užrašytas tarp eilučių. Tam, kad pats paklausėjas atrastų raktą ir aptiktų ne vieną sprendimo būdą. Taigi, kortos skatina pastabumą, įjungia mąstymo procesą ir apdovanoja savęs pažinimu.

Pats kortų rašymo procesas buvo nenuspėjamas. Tai kortos rašėsi per mane, aš buvau tik užrašytoja. Jos veikia net mane pačią. Po kortos nr. 16 gimimo man teko pora dienų patirti įvykius ir atitinkamai save koreguoti, kad galėčiau toliau atsiduoti rašymo procesui.

Dalinuosi Sigito, paveikslų autoriaus, paatviravimu apie šį projektą: "Su meile ir viltimi, laukime esu, tikėjimu, širdimi ištartąja. Julijos žodžiuos šviesa ramioji, pildanti syvus tikėjimu, paveikslais aprengiant kiekvienumu, atveriantys pradą, įkviečia gyvenimą skambėti, Šviesa išsitaria. Raidės žodžiuose ir spalvos paveiksluose. Žodžiai ištarimais kviečiasi, syvus pildantys, paveikslai bendryste žodžių tartimi atsiveria. Esu laukime su tikėjimu, viltimi ir meile." 

Savo patyrimais dizainuojant, maketuojant kortas dalinasi Elija: "Bekuriant kortytes, Jos ėmė su manim dirbti, o aš ilgai to nesupratau. Besidžiaugiant mudviem su Julija, kad jau įpusėjome, mano darbai ėmė strigti, taip pat ir kompiuteris. Pakeitimai, koregavimai, tobulinimas, kantrybės išbandymas, būtinybė nepasiduoti, ašaros. Ir, kai nauju kompiuteriu, padovanotu mano Mamos, maketavimo programoje ranka vedžiojau Sigito paveikslų fotografijas, prie naujai Julijos interpretuotų kūriniais tekstų, skaičiukų dėstymosi variantuose, spalvų kombinacijose, supratau, kad girdžiu Jų(kortų) kalbą, norą pasibūti manyje arba jau gimti... Taip atsidaviau Jųjų tėkmei per mane, tekančiajam Srautui ir prisijungiau. Kaip gera save prisiminėti skaičiukuose iš Praeities, Dabartyje, į Ateitį..."

Kortas su naudojimo patarimais galėsite įsigyti internetu arba asmeniškai aš pati Jums išsiųsiu per kurjerio tarnybą. Atskiru pranešimu informuosiu, nuo kada galėsite Jas įsigyti.

Data: 2019 m. lapkričio 11-22 d. Vieta: Kipro sala. Įvykis: Ekspediciją į vidinės Moters Esaties šventovę.

Švelniai galingas impulsas skrieja Tai, kuri svajose vaikšto debesų takais, kurios Siela Žemėje dainuoja Meilės dainas, kurios Dvasia mintimis gyva ugnimi šildo ir sunkią akimirką apkabina. Nedideliame jaukiame būry vienminčių patirsime ypatingą ženklinį gyvenimo įvykį – savęs priėmimą. 

Čia, Afroditės saloje atrakinsime išminties lobių skrynią per gimimo datos skaitinius kodus ir pačios sau pasakysime tuos žodžius, kuriuose tilps visa Dievų Meilė.

Čia mes juoksimės ir verksime, tylėsime ir dainuosime, šoksime ir maudysimės, rytą pasitiksim, naktį palydėsim, atvirausime ir klausysimės, regėsime ir lengvėsime. 
Čia mes kūnui leisim atsipalaiduoti, Sielai laiškus rašysime, su Esatimi kalbėsimės, skaniai valgysime, draugiškai gyvensime, bendryste dalinsimės.
Aš visą laiką būsiu greta, sąmoningai ir žaismingai laiką skirstydama, patarsiu, nuraminsiu, šalia tylomis pasėdėsiu.  

Ši ekspedicija laukė savo laiko net 2 metus, laukė mano pasiruošimo, kad galėčiau perduoti tai, kam jau dabar esu stipri atlikti. Su dėkingumu ir pagarba. Šviesoje su Meile. Galingame skaitinių vibracijų sraute. Viskas ženkliška, viskas paruošta, apskaičiuota. 11 dienų ir naktų būsim savos ir su savomis, kad namo pargrįžtume buvimui vyksme, dalinimuisi bendrystėje, kūrybai džiaugsme ir laimėje.

Mane surasite Kontaktuose paliekant žinutę. Daugiau informacijos yra mano Facebook paskyroje Kūrėjo Dirbtuvės: https://www.facebook.com/events/2162960903916779/