Julija Vaiči
Visi ieškojimai baigiasi vieną akimirką. Tada, kai pasirenki Šviesą. Ir tampi apsišvietusiuoju. Visi skausmai pradingsta vieną akimirką. Tada, kai atsiveri Meilei. Ir tampi kuriančiuoju.

Apie mane

Sveikas, mielas mano Žmogau,   
neatsitiktinam atsitiktinume užsukęs į šiuos virtualius namus. Tau mano namų durys visad atviros. Čia Tavęs laukia skaičių pasaulio naujovės, numerologinės įžvalgos, vidinio pasaulio regėjimo ir girdėjimo neįprastai paprastas bei kitoniškumu įdomus pateikimas. Visos nuotraukos šioje svetainėje- iš mano asmeninio archyvo. 

Esu numerologė- praktikė, suprantanti skaičių kalbą ir gebanti išversti į žmogiškąją. Kadais giliai pasislėpęs talentas dabarty leidžia mėgautis darbo procesu ir klientų bei mokinių rezultatais. Man numerologija tapo artimu draugu, nes Jos dėka mano gyvenimas, kaip sakė viena iš Mokinių, žydi. Numerologijos dėka atminiau save pačią, kuria žinojau esanti nuo ankstyvos vaikystės, jau tada savitą ryšį su skaitmenimis turėjusi. 

Skaičiai man tobuli, išbaigti, visakalbiai. Mano pačios gimimo data- tas dosnusis įrankis, kuriuo pildau nusistovėjusį numerologijos pasaulį naujumu, apjungdama turimą su atrastu, taip plėsdama pritaikymo galimybes ir informacijos perdavimo kokybę. Juk taip ir turi būti. Begaliai myliu savo veiklą, gurmaninuosi kiekviena akimirka, kūrybos energijos sraute užsiimdama numerologinės terapijos seansais, konsultuodama ir perduodama numerologijos žinias savo mokiniams, rašydama ateities įžvalgas, įgyvendindama projektus, užgimusius tylios meditacijos ar apšvietos akimirkoje. 

Numerologijos veikloje aktyviai esu nuo 2016 m. Mano klientai ir mokiniai- stiprios ir drąsios asmenybės, jaučiančios impulsą pažinti save prigimtinių skaitinių kodų pagalba, ryžtingai nusprendę susigrąžinti savęs atmintį, išgirsti intuicijos balsą, nuveikti tai, kas ir buvo suplanuota Dievo plane. Stebiu ir stebiuosi, kaip meistriškai Visata suveda su tais žmonėmis, kuriems aš esu reikalinga, saviems susivokimams nutikti, kaip tuo pačiu Jie padeda susivokti maname kely, kartu stiprėjant, šviesėjant, sveikėjant ir gražėjant. 

Numerologinė terapija, kuri praplėtė veiklos sferą, yra intensyvaus triūso su savimi, atidaus ir kruopštaus darbo su klientais, kūdikis. Šių metų vasario mėnesį išleistas autorinis minčių ir fotografijų albumas "Dangaus Šviesų knyga" tapo minėtos terapijos teorijos vadovėliu mano mokiniams. O klientai, numerologinės terapijos pagalba, savistabos pagrindu stiprindami pasitikėjimą savimi, tikėdami mana patirtimi, patiria neįkainojamus savęs pažinimo gylius, ir išoriniame pasaulyje priimdami vidinio triūso nešamus akivaizdžius rezultatus. 

Tradicinės numerologijos pažinimo ir taikymo galimybes plečiu su ypatingu užsidegimu ir kruopštumu. Juk gyvename naujojo tūkstanmečio skaitinių vibracijų ritmu, kur viskas perrašoma Šviesos suvokimu, nes tai, kas tiko dar vakar, dabarty tiesiog neveikia. Prigimtinio srauto dėka darau tai, kas leidžia kurti naujas numerologijos taikymo schemas, kurios, sava patirtimi išgrynintos, sudaro autorinio mokymo pagrindą. Drąsiai galiu teigti, kad ruošiu naujos profesijos specialistus: "Naujojo amžiaus Numerologas" ir "Dabarties atminties atvėrimo Meistras". Apie šias įdomias ir tikrai perspektyvias profesijas daugiau informacijos rasite skyrelyje "Veikla".

Dabarty esu dar vieno kūrybinio projekto užbaigimo etape. Tai numerologinės kortos, kurioms suteiktas "Numerinė Vienio Valia" vardas. Idėja išleisti kortas gimė pavasarį, ir štai šiandien atliekami paruošiamieji darbai spaudai. Su lengvai jaudinančia nežinomybe laukiu tos akimirkos, kada savo rankose laikysiu kortas, kurių 83 tekstai rašėsi visiškame kūrybos sraute. Šiame projekte pluša nuostabių žmonių komanda, ir darbai vyksta bendrystės ir bendradarbiavimo dvasioje. Daugiau informacijos apie kortas rasite skyrelyje "Įvykiai".

Artimiausias kitas įvykis, laukiamas su mėgavimusi artėjančiu stebuklu, data kurio išskaičiuota sąmoningu pasirinkimu, patikrinta skaitiniu suderinamumu, bus šių metų lapkričio mėnesio 11 - 22 dienomis. Tai mažoji ekspedicija į vidinės Moters Esaties šventovę Kipro saloje. Tai laikas, atsijungus nuo kontinentų, išgirsti savo vienetinį unikalumą, pajausti savo srauto jėgą, grožį, skonį, kvapą, lytėjimą. Kelionės tikslas- gimimo datos skaitiniais kodais atrakinti išminties lobių skrynią ir padovanoti sau prigimtinio ritmo skambesį. Kelionės aprašymą rasite skyrelyje "Įvykiai" ir mano Facebook puslapio paskyroje: Kūrėjo Dirbtuvės. Nuoroda į šį įvykį: https://www.facebook.com/events/2162960903916779/

Už numerologijos sferos ribų irgi vyksta be galo įdomus gyvenimas. Atradau pomėgį fotografuoti, namų sode džiaugiuosi rožynu, su pasimėgavimu atlieku paprasčiausius buities darbelius, keliones organizuoju sąmoningu pasirinkimu, kur ženklai nukreipia. Sūnaus paklausta, kokie mano planai ateičiai, atsakau su šypsena: "Kvėpuoti".